Reference2019-11-22T15:39:42+00:00

Váš život s tepelným
čerpadlem MasterTherm

Reference

“Krásné teplo v celém domě bez fyzické práce (skládání uhlí, štípání dříví na zátop, vynášení popela a věčné uklízení). Snadno regulované v každém pokoji. Sousedi jsou spokojení, nekouří komín a venkovní jednotka je tichá. V neposlední řadě je značná finanční úspora.”

Jana Vaňkátová, Štěchovice

“Firma je nejenom korektní a seriozní, ale má tým odborníků nadšených pro věc, kteří Vám naprosto SPRÁVNĚ, spolehlivě, individuálně poradí, jaké TC bude pro váš dům to nejlepší! Veškerá tvrzení ze strany MasterTherm se v praxi stala skutečností, navíc jen příjemnou”

M. Buršíková, Lipno

“Instalací tepelného čerpadla od společnosti Master Therm jsem získala naprostý komfort, co se týká vytápění domu. Firma zajistila perfektně montáž a poskytuje dokonalý servis.”

Ivana Jíchová, Libečov okres Beroun

Fotogalerie z instalací

Prohlédněte si fotografie našich provedených instalací

Již 21 let sbíráme ocenění po celém světě…

Najeďte myší na ocenění pro zobrazení popisu

Přes pět tisíc instalací po celé Evropě

Více než 90 % tepelných čerpadel Master Therm je využito pro vytápění rodinných domů, ať už v ČR, nebo v zahraničí.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím